Головна

Шановні друзі, партнери та всі учасники фінансового ринку!

Центр бізнес-стратегій «Перспектива» за підтримки Ліги страхових організацій України запровадив щорічну конференцію «Workshop. Аутсорсинг для страхових компаній», яка в цьому році відбудеться вдруге. Можливості і переваги аутсорсингу в 16-ти модулях презентуватимуть провідні фахівці вітчизняного ринку в галузі фінансів, страхового права, андерайтингу, врегулювання, менеджменту, маркетингу, асистансу, економічної безпеки.

Метою Workshop є:

  1. Підвищення рівня менеджменту і якості діяльності страхових компаній шляхом залучення до співпраці спеціалізованих установ з успішним досвідом роботи на вітчизняному ринку;
  2. Зосередження зусиль топ-менеджерів і керівників служб страховика на основних операційних функціях за рахунок вивільнення інтелектуальних ресурсів методом аутсорсингу;
  3. Зменшення витрат на ведення справи та реорганізація функцій штатного персоналу після передачі типових операцій на кваліфікований аутсорсинг;
  4. Можливість порівняльного аналізу і вибору учасниками послуг аутсорсингу та отримання актуальної інформації по окремих технологічних процесах страхування.

Довідка: Аутсорсинг (від англ. outsourcing: outer-source-using) – передача компанією певних бізнес-процесів чи окремих функцій на виконання іншій компанії, що спеціалізується в даній сфері, з метою гарантованого отримання/надання клієнтам послуг високої якості при економії витрат за рахунок вивільнення і перекваліфікації частини штатних працівників, оренди службових площ, уникнення збоїв в роботі з причин суб`єктивних факторів (відпустки, лікарняні, відрядження, недостатня кваліфікація, нерівномірне завантаження тощо).

Цільова аудиторія: топ-менеджери страхових компаній, фінансові директори і бухгалтери, юристи, фахівці служб: андеррайтингу, врегулювання, економічної безпеки, маркетингу та інші, відповідно до модулів програми.

Особливості цього Workshop

  1. В різних залах одночасно будуть проходити презентації і майстер-класи від компаній, що надають послуги страховикам на аутсорсингу;
  2. По регламенту більшість презентацій триватимуть 50 хвилин. З них 20 хвилин – доповідач надає інформацію по актуальних (сучасних, новітніх, популярних) формах і методах діяльності в своїй сфері, наступні 20 хвилин – аналіз практичних кейсів і реальних прикладів (ситуація – варіанти вирішення – процедури – вартість) і 10 хвилин – відповіді на питання учасників.
  3. Компанія-учасник після оформлення заявки і отримання реєстраційного квитка може направити кілька працівників, які, залежно від тематики і зацікавленості, зможуть, змінюючи один одного, працювати в різних модулях програми. При цьому, по одному квитку одночасно брати участь в Конференції може лише один представник компанії-учасника.
  4. При придбанні двох і більше квитків однією компанією – на кожен квиток надається знижка вартості в 15 %.

Завантажити заявку та програму конференції

 


Також, маємо честь запросити всіх бажаючих до участі в ХІ Міжнародній науково-практичній конференції «Грудневі Читання «Європейський вектор розвитку страхового ринку України», яка відбудеться 1-2 грудня 2016 року в стінах економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченко. Більш детальна інформація знаходиться у інфолисті.

ІНФОЛИСТ ЗАХОДУ