Capture

Шановні колеги!

Маємо честь повідомити вам, що розпочалась активна підготовка до 15-ї Ювілейної Міжнародної Карпатської страхової конференції.
Це традиційне зимове зібрання страховиків безумовно є важливою подією завдяки розгляду найважливіших питань діяльності фінансових ринків, тенденцій та прогнозів їх розвитку в Україні і за кордоном.
Враховуючи побажання постійних учасників Конференції і накопичений досвід, Оргкомітет в процесі розробки програми планує розвинути практику активних дискусій з актуальних на сьогодні тем: фінансових і макроекономічних прогнозів, очікуваних змін в регулюванні страхового ринку, формування і управління резервами, стратегічного і оперативного менеджменту. Ці та інші теми без сумніву відносяться до пріоритетних для топ-менеджменту страховиків, власників страхового бізнесу, інвесторів. Нині формується склад спікерів і вже зараз дали попередню згоду прийняти участь в дискусіях відомі і авторитетні вітчизняні і зарубіжні фахівці – фінансові аналітики, страховики-практики, брокери і бізнесмени з реального сектору економіки.
Від імені Центру бізнес-стратегій «Перспектива» та Ліги страхових організацій України запрошуємо Вас внести в свої плани участь XV-тій Міжнародній Карпатській страховій конференції і чекаємо на ваші пропозиції стосовно тем, спікерів та інших побажань до наповнення програми.
Про хід підготовки Конференції будемо інформувати.

Завантажити Резолюцію
за результатами Форуму

Переглянути Фото

З повагою
Оргкомітет Конференції:
тел. +38 (044) 40 66 555 (багатоканальний)
+38 (067) 540 01 02 (гаряча лінія)
e-mail: forum@cbs.org.ua

 

Партнери:

Лого-_2_ Tekom_CMYK
logoRGB_png  

Медіа-партнери:

viz SK_2016 Консультант
xprimmcom_TEXT NOU Forinsurer_logo
Саипро logo
UBR_logo logo-B
Interfax