Шановнi колеги!

Центр бiзнес-стратегiй «Перспектива» та Лiга страхових органiзацiй Украȉни
запрошуємо Вас до участi в XIX-му Мiжнародному фiнансовому форумi, який проходитиме 12-15 вересня 2019 року у м. Одеса.

Форум – це проведення конструктивних дискусій і переговорів; збагачення актуальною інформацію щодо динаміки і тенденцій розвитку вітчизняного і міжнародного страхових ринків; обговорення чинних і очікуваних змін у нормативній базі, що регулює страхування, інновацій для покращення функціонування вітчизняного страхового ринку, розгляд питань резервування, аквізиції, врегулювання тощо, а також отримання нових ресурсних знайомств.

Проект програми Форуму з перелiком основних питань, якi пропонуються для обговорення, та бланк заявки на участь знаходяться у вкладених файлах.
Звертаємо вашу увагу, що реєстрацiя учасникiв ХIХ-го Мiжнародного фiнансового форуму вже вiдкрита. Заповненi заявки вiдправляйте на forum@cbs.org.ua.

Ми впевненi, що досвiд та креативнi пiдходи учасників сприятимуть наповненню програми Форуму найбiльш важливими, своєчасними та дискусiйними питаннями.

Також будемо вдячнi за вашi побажання щодо авторитетних спiкерiв та модераторiв, яких варто запросити на Форум.
Побажання i пропозицiȉ щодо участi просимо надсилати до Оргкомітету Форуму.

КОНТАКТНI ДАНI ОРГАНIЗАТОРIВ:

Украȉна, м. Киȉв, Центр бiзнес-стратегiй “Перспектива”

Ukraine, Kyiv, Business Strategy Center “Perspektiva” Tel./fax:+38 044 406 65 55 -multi channel hot-line: +38 067 540 01 02 e-mail: forum@cbs.org.ua www.cbs.org.ua

Завантажити заявку 

Завантажити Програму Заходу 

МЕДІА ПАРТНЕРИ:

viz SK_2016 Консультант
xprimmcom_TEXT NOU Forinsurer_logo
Саипро logo
logo-B
Interfax