Capture
Шановні колеги і партнери!
Маємо честь запросити Вас до участi у щорiчнiй зустрiчi фахiвцiв фiнансових ринкiв – XVIII-го Мiжнародного фiнансового форуму, що проводиться за пiдтримки Лiги страхових органiзацiй України, яка вiдбудеться 12-15 вересня 2018 р. в м.Одеса.
До участi у Форумi вже запрошенi вiдомi та впливовi представники владних та регуляторних органiв, експерти, iноземнi гостi. Але, як завжди, для нас важливi Вашi побажання стосовно спiкерiв, доповiдачiв та учасникiв, котрих Ви хотiли б бачити запрошеними на Форум.
До учасникiв Форумiв минулих рокiв ми звертаємося iз проханням запропонувати бажанi змiни до програми, порядку проведення та органiзацiї Форуму, якi сприятимуть активiзацiї дискусiй i дозволять долучити до обговорення актуальних питань бiльшу кiлькiсть фахiвцiв та врахувати їх точку зору.
Впевненi, що наша спiвпраця буде плiдною, а черговий – XVIII-й Мiжнародний фiнансовий форум, як зазвичай, буде корисним, пiзнавальним та цiкавим майданчиком обмiну iдеями розвитку бiзнесу, оцiнками стану фiнансових ринкiв та прогнозами щодо їх перспектив, а також збагатить вас новими дiловими зв’язками i iнформацiєю.
Чекаємо на зустрiч з вами в Одесi!
З повагою
Оргкомітет Конференції:
тел. +38 (044) 40 66 555 (багатоканальный)
+38 (067) 540 01 02 (горяча лінія)
e-mail: forum@cbs.org.ua

Медіа-партнери:

viz SK_2016 Консультант
xprimmcom_TEXT NOU Forinsurer_logo
Саипро logo
UBR_logo