Головна

 Звернення доповідачів
Шановні друзі, партнери і всі учасники ринку!
8-11 лютого 2017 року в м. Яремче Івано-Франківської області відбулася ХІІІ-та Міжнародна Карпатська страхова конференція. Організатор Конференції – Центр бізнес-стратегій «Перспектива» за підтримки Ліги страхових організацій України.
   В роботі  Конференції взяли участь 68 представників з 8 країн – Австрії, Грузії, Ізраїлю, Латвії, Нідерландів, Німеччини, США, України.
Робота Конференції проводилась в форматі дискусійних обговорень актуальних питань і панельних дискусій, в яких взяли участь визнані топ-менеджери страхових компаній, представники органів державної влади, відомі експерти та вчені.
Перший робочий день Конференції відкрив Круглий стіл за участю представників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності. Всього на Конференції було представлено 25 доповідей які включають доповіді керівників громадських організацій і об’єднань страховиків: МТСБУ, ЛСОУ, Ядерного страхового пулу, керівників страхових,  ІТ компаній та інші. На завершення ділової частини Конференції проведені серії двосторонніх зустрічей учасників, а також індивідуальне консультування експертами.
10 лютого 2017 року в рамках Конференції, відбувся майстер-клас співзасновника Американської фінансово-інвестиційної академії, Едварда Дубінського, “Особисті фінанси топ-менеджера”.
Вечір офіційного закриття конференції було проведено за підтримки компанії “ICU Ukraine”.

Оргкомітет приймає пропозиції щодо проведення XІV-ї Міжнародної Карпатської страхової конференції, яка відбудеться

14-17 лютого 2018 року.

Партнеры:

Снимо1к

Медиа-партнеры:

КонсультантUBR_logo

Снимокlogo

AUBP-LOGO-UKR

SIAZ

Forinsurer_logo

Centr
Саипро

xprimmcom_TEXT NOU

Logo InVenture (light background)