Головна


Шановні друзі, партнери та всі учасники фінансового ринку!

Від імені Центру бізнес-стратегій «Перспектива» та Ліги страхових організацій України
раді запросити вас до участі в
 XVI-му Міжнародному фінансовому форумі,
який проходитиме 14-17 вересня 2016 року у м. Одеса.

Цьогорічний Форум – це нові можливості, а саме: проведення конструктивних дискусій і переговорів; збагачення актуальною інформацію щодо динаміки і тенденцій розвитку вітчизняного і міжнародного страхових ринків; впровадження інновацій, процесів злиття та приєднання, нових страхових технологій для покращення функціонування вітчизняного страхового ринку, розгляд питань аквізиції, врегулювання, отримання нових ресурсних знайомств тощо.

Станом на 12 серпня зареєстровано понад 130 учасників з 14-ти країн. Реєстрація триває. Доповненням до основної програми Форуму буде проведено ряд додаткових заходів: круглий стіл за участю представників страхнагляду і громадських об’єднань України, Німеччини та Австрії; конференція для аграріїв Одещини “Фінансові інструменти розвитку аграрного бізнесу”; Презентаційні акції компанії “Аудатекс” “Цифрові технології”, Української асоціації медицини сну “Вплив якості сну на ризик ДТП та інтелектуальну продуктивність”; турнір з більярду, організований компанією “ТВТ-Страховий брокер” та ін.

Програма та бланк заявки знаходяться у вкладених файлах.

Ваші побажання і пропозиції щодо участі та нагальних питань для розгляду на Форумі просимо надсилати до Центру бізнес-стратегій «Перспектива».

КОНТАКТНІ ДАНІ ОРГАНІЗАТОРІВ:
Україна, м. Київ, Центр бізнес-стратегій “Перспектива”

Тел./факс:+38 044 406 65 55 – багатоканальний
Гаряча лінія:  +38 067 540 01 02
e-mail: forum@cbs.org.ua

Завантажити форму заявки

Завантажити Програму Форуму

Завантажити список учасників

Зареєструватися онлайн

Шановні учасники ХVІ-го Міжнародного фінансового форуму!

   Компанія Audatex вже багато років приймає активну участь в організації і проведенні Форуму. В цьому році, з метою підвищення якості обслуговування та підготовки до переходу на найсучасніші форми і методи обслуговування,  Audatex проводить експрес-опитування серед учасників Форуму.

     Вашій увазі пропонується 8 тестових і два відкритих питання, відповідь на які займе 10-15 хвилин. Під час Форуму організаторами опитування методом відкритого жеребкування буде визначено одну з компаній серед тих, що відповіли на питання, і вручено заохочувальний подарунок. Що він собою являє? – Це предмет етапу на шляху до цифрових технологій.

  Довідка: Група компаній SOLERA заснована в Німеччині в 1964 році і спеціалізується на постачанні рішень  у галузі цифрового управління ризиками та власністю. Сьогодні рішення AUtoDATenEXpertise та групи компаній SOLERA відомі у всьому світі завядки своїй точності, прозорості і простоті, що зводить до мінімуму суперечливі питання між всіма сторонами – учасниками процесів. В Україні в даний час рішення Audatex використовують понад 1000 компаній.

            Просимо:

  1. В питаннях 1-8 відмітити один варіант;
  2. В питаннях 9 та 10 дати текстову відповідь. Крім того, ви можете висловити інші думки з цього приводу.

Відповіді з зазначенням Компанії, що відповіла, надсилати на e-mail в Оргкомітет Форуму: forum@cbs.org.ua

1Завантажити анкету

Iнвестиційний партнер:

ICU_logo

 

Партнери:

Снимок Снимо1к

Медіа-партнери:

UBR-LOGO logoжурнал Финансовый консультант лого Снимокinterfax_ukraine_logo_rus xprimmcom_TEXT NOU logo_rAUBP-LOGO-UKRCentr SIAZ