Capture
Шановні колеги і партнери!
Маємо честь запросити Вас до участi у щорiчнiй зустрiчi фахiвцiв фiнансових ринкiв XVIII-го Мiжнародного фiнансового форуму,
що проводиться за пiдтримки Лiги страхових органiзацiй України, яка вiдбудеться
12-15 вересня 2018 р. в м.Одеса.
До участi у Форумi вже запрошенi вiдомi та впливовi представники владних та регуляторних органiв, експерти, iноземнi гостi. Зараз наповнюється програма Форуму, в якому передбачені конференції: «Державне регулювання ринків фінансових послуг в Україні. Зміни, тенденції, прогнози», «Міжнародні фінансові ринки: стан, тенденції, досвід та їх вплив на українські реалії», «Страхування в Україні: Основні драйвери, зміна пріоритетів та нові перспективи», «Моторне страхування в Україні», дискусія «Медична реформа: перші результати, наслідки, проблеми впровадження» та ін.
До Вас і інших учасників попередніх Форумів ми звертаємося із проханням запропонувати бажані зміни до програми, порядку проведення та організації Форуму, які сприятимуть активізації дискусій і дозволять збільшити його ресурсний потенціал і інформаційну цінність.
Впевненi, що наша спiвпраця буде плiдною, а черговий — XVIII-й Мiжнародний фiнансовий форум, як зазвичай, буде корисним, пiзнавальним та цiкавим майданчиком обмiну iдеями розвитку бiзнесу, оцiнками стану фiнансових ринкiв та прогнозами щодо їх перспектив, а також збагатить вас новими дiловими зв’язками i iнформацiєю.
Чекаємо на зустрiч з Вами в Одесi!

Завантажити програму Форуму

Завантажити заявку

Список учасників

З повагою
Оргкомітет Конференції:
тел. +38 (044) 40 66 555 (багатоканальний)
+38 (067) 540 01 02 (гаряча лінія)
e-mail: forum@cbs.org.ua

Партнери:

Лого-_2_ Tekom_CMYK
logoRGB_png  Logo_ICU

Медіа-партнери:

viz SK_2016 Консультант
xprimmcom_TEXT NOU Forinsurer_logo
Саипро logo
UBR_logo logo-B
Interfax